Група Мова

Безкоштовні онлайн-уроки мови для жителів України

Про нас

Коли почалося вторгнення Росії в Україну, мені було сумно і страшно. Я певним чином хотів допомогти людям з України, якою б невеликою ця допомога не була. Я подав заявку на волонтерство в Загребі, моєму рідному місті, але вони відмовили мені, бо вже мали багато волонтерів – це чудово! Але я хотів щось зробити, тому зв’язався з людьми, які могли б допомогти, створив групу у Facebook і розкрутив її, зібрав навчальні матеріали, зробив веб-сайт – так і почалася наша маленька ініціатива. Я хочу подякувати всім волонтерам за їх час, а також усім учням за їхній інтерес і незламний дух, який надихає всіх нас. Ми любимо Україну! ❤️

~ Ніно

Катажина Плесьняр

Менеджер проекту kasia.plesniar@gmail.com

Катажина є студенткою медичного факультету і має досвід у нейронауці. Вона приєдналася до Mova як викладач-волонтер, але з того часу стала керівницею проєкту.

Др. Ніно Кадіч

Засновник ninokdc@gmail.com

Ніно – хорватський філософ, який має ступінь доктора філософії в Королівському коледжі Лондона. Окрім цього, його зацікавлення включають музику, технології, історію, а також вивчення різних культур і мов. Протягом певного часу він працював онлайн-вчителем англійської мови, навчаючи дітей і дорослих з Японії та Китаю.