Група Мова

Безкоштовні онлайн-уроки мови для жителів України

Про нас

Коли почалося вторгнення Росії в Україну, мені було сумно і страшно. Я певним чином хотів допомогти людям з України, якою б невеликою ця допомога не була. Я подав заявку на волонтерство в Загребі, моєму рідному місті, але вони відмовили мені, бо вже мали багато волонтерів – це чудово! Але я хотів щось зробити, тому зв’язався з людьми, які могли б допомогти, створив групу у Facebook і розкрутив її, зібрав навчальні матеріали, зробив веб-сайт – так і почалася наша маленька ініціатива. Я хочу подякувати всім волонтерам за їх час, а також усім учням за їхній інтерес і незламний дух, який надихає всіх нас. Ми любимо Україну! ❤️

~ Ніно

Lucija Butković

Співзасновник, волонтер

Народилася в Загребі, Хорватія, у 1991 році. Закінчила факультет гуманітарних і соціальних наук у Загребі, де вивчала філософію та порівняльне літературознавство. Люсія працює PR у видавництві «Фрактура», періодично працює літературним критиком.

Ema Đurasek

Волонтер

Народився в 1989 році, отримав ступінь магістра французької мови та порівняльного літературознавства в Загребському університеті. Вона працює технічним агентом з французької та англійської мови. Ема любить перекладати, читати та вивчати іноземні мови. Вона любить подорожувати та проводити час зі своєю собакою.

Rivkah Hatchwell

Волонтер

Рівка — 26-річна аспірантка, яка живе в Лондоні. Вона виросла між Великобританією та США, а тепер любить читати філософію, пити з друзями та ходити в художні галереї.

Kateryna Kovalchuk

Волонтер

Я Катя з України. Зараз я живу у Франкфурті. Я люблю подорожувати, плавати та спостерігати, як інші люди готують. Я захоплююся середньовічною архітектурою та модерном, а також функціоналізмом. Я також захоплююся мовами, і якби мені не доводилося працювати, я б просто витрачав час на вивчення нових мов.

Biljana Lalić

Волонтер

Біляна – хорватка, яка жила в Австрії, Угорщині, а тепер щасливо оселилася в Бельгії. Вона працює в European Green Party, захоплюється йогою, їздить на велосипеді, читає і є гурманом рослинного походження.

Colette Olive

Волонтер

Колетт закінчує докторську дисертацію з філософії в King's College London. Вона також працює в Центрі філософії мистецтва і викладає в Kings.

Katarzyna Plesniar

Волонтер

Катажина є асистентом з нейронаук у LMU в Мюнхені, Німеччина. Вона переїхала до Ірландії, коли їй було 11, і закінчила все своє навчання англійською мовою.

Dr Nino Kadić

Засновник, волонтер

Ніно – хорватський філософ. Серед інших його інтересів — музика, технології, історія та вивчення різних культур і мов. Протягом короткого періоду часу він працював онлайн-вчителем англійської мови, навчаючи дітей та дорослих з Японії та Китаю.